Posłannictwo

 My, Siostry Felicjanki Prowincji Matki Bożej Królowej Polski

wezwane przez Boga,współpracujemy z Chrystusem w duchowej odnowie świata.

Idźcie i głoście!Rekolekcje zimowe-zapisy!

   Kochane Dziewczyny!

   Zaproszenie na rekolekcje zapewne już widziałyście. Terminy dopasowane są do ferii zimowych różnych województw. Odważnie decydujcie się na przyjazd do nas! Ze względu do różne sprawy techniczne prosimy o zgłaszanie udziału nie później niż jeden tydzień przed rozpoczęciem rekolekcji. S.Ida czeka już na Wasze zgłoszenia :) Do zobaczenia niebawem!!!

s. M. Ida tel. 512 342 421, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Święto Świętej Rodziny i I profesja s.M.Weroniki

   Dzień Świętej Rodziny był dniem wielkiego świętowania rodzinnego w szerokim tego słowa znaczeniu.

   S.M. Weronika złożyła pierwszą profesję wyrażając swoją wolę, w odpowiedzi na Wolę Boga, oddania swojego życia Jezusowi żyjąc w czystości, ubóstwie i posłuszeństwie. W tekście profesji znajdują się również słowa: "obieram [...] to Zgromadzenie za moją rodzinę", wypowiedziane w dzień Świętej Rodziny nabierają jeszcze piękniejszego blasku. Niech zatem Jezus, Maryja i Józef będą radością na każdy dzień dla s. M. Weroniki. Z wdzięcznością modliliśmy się za naturalna Rodzinę w której wychowała się nasza Siostra. Podczas uroczystości byli obecni Rodzice, Rodzeństwo oraz bliscy naszej Siostry. 

 

 

 

Liturgia dnia