Posłannictwo

 My, Siostry Felicjanki Prowincji Matki Bożej Królowej Polski

wezwane przez Boga,współpracujemy z Chrystusem w duchowej odnowie świata.

WYRUSZ W DROGĘ…

WYRUSZ W DROGĘ… Pod tym hasłem nasze Siostry: S. Florentyna, s. Sancja, s. Antonina i postulantka Monika przeprowadziły w czasie tegorocznego Wielkiego Postu dwie tury rekolekcji dla dzieci i młodzieży. Pierwsze rekolekcje w Międzyzdrojach w dniach 4-6 marca, drugie w Otwocku, w parafii Matki Bożej Królowej Polski, gdzie mieszkają i posługują nasze siostry.  

„Wyruszyłyśmy w drogę” w głąb serca. Pierwszego dnia dzieci i młodzież  uczyły się wyrażać swoją wdzięczność Dawcy wszelkich darów. Drugi dzień był dla uczestników czasem refleksji nad swoim życiem i okazją do spotkania z Miłosiernym Jezusem w sakramencie pojednania. Ostatniego dnia rekolekcji dzieci uczyły się od Miłosiernego Samarytanina okazywać miłosierdzie innym i zapoznały się z posługą naszych Sióstr w Kenii. Za wszelkie dobro, które stało się  udziałem naszych sióstr  i modlitwę  - wszystkim bardzo dziękujemy. Deo Gratias !

Zapraszamy na stronę szkoły podstawowej, na której znajdują się zdjęcia.

Szukaj, pytaj, nie warto czekać!

28 marca 2015 r. (sobota) zapraszamy na wielkopostny dzień skupienia do Domu zakonnego Sióstr Felicjanek przy kościele pw. św. Krzyża ul. Wieniawskiego 4a w Szczecinie.

PROGRAM:
Zaczynamy o godzinie 10.00.
Adoracja Najśw. Sakramentu
Czas na spowiedź
Msza św.
Konferencja
Spotkanie przy stole - miło by było gdyby każdy przyniósł małe coś od siebie
Chwila na pytania: zapytaj Siostrę, zapytaj księdza!
Zakończenie o godz. 15.00.

Ważne jest TWOJE potwierdzenie obecności na naszym spotkaniu u s. Margarety: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

lub tel. 511 872 535

Liturgia dnia