Siostry Felicjanki Prowincja Matki Bożej Królowej Polski w Warszawie

Aktualności

Zdrowa i chora pobożność

Zdrowa i chora poboznoscZdrowa i chora pobożność, czyli o kształtowaniu naszej duchowości - o. dr Wit Chlondowski OFM

Wielki Post z The Chosen

Wielkji Post z The CHosenWielki Post z The Chosen to propozycja krótkich wielkopostnych rozważań opartych o fragmenty serialu przygotowanych specjalnie dla was na Środę Popielcową i każdą niedzielę Wielkiego Postu.

Dla tej, którą kocham

Dla tej ktora kocham11.02.2024 Siedem lat dla Racheli:

Wiara w Europie

Wiara w EuropieDobra nowina o Bogu, dobrą nowiną o człowieku. Wiara w Europie cz. I

Więź miłości

Wiez milosciKardynał Willem Eijk od wielu lat stoi na straży wiary w Holandii. Mimo licznych prześladowań i uciszania wypowiedzi przez media głównego nurtu, ale również kościelne, nieustannie walczy o Prawdę. Świadectwem tej nieugiętej postawy jest najnowsze dzieło kardynała, poruszając temat obrony katolickiej etyki seksualnej.

Rok modlitwy

Rok modlitwyOjciec Święty zachęcił do zintensyfikowania modlitwy, aby dobrze przygotować się do zbliżającego się Jubileuszu 2025.

Co z Kościołem

Co z KosciolemCollegium Bobolanum: Akademia Katolicka w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału w dwóch spotkaniach z prymasem Holandii, kardynałem Wimem Eijkiem, które odbędą się 24 i 27 stycznia w Warszawie. WSTĘP WOLNY.

Słuchajmy Słowa!

Sluchajmy Slowa17.01.2024 Zabić!

Umiera w ciemnościach

scDemokracja umiera w ciemności...  Aby nasza demokracja nie umarła w ciemności, rozświetlmy naszą rzeczywistość. To pierwszy krok na drodze do odzyskania pełnej wolności...

Zmartwychwstał Pan i żyje dziś

Oto są baranki młode

Duchu Święty, przyjdź i rozpal nas


© Siostry Felicjanki.

Powrót do góry