
ReadmoreCzas dany nam jest do czynienia dobrze.
Bł. M. Angela (Truszkowska)
Kalendarz felicjański
Biuletyn
Vatican News
- Abp Budzik: Leon XIV promieniuje pokojem i oddaniem Kościołowi
- Lwów świętuje 25. rocznicę wizyty Jana Pawła II
- Stolica Apostolska: multilateralizm narzędziem rozwiązywania konfliktów
- Biskupi z Hongkongu i Makau o odnowie Kościoła
- Leon XIV do Caritas Internationalis: Nieście Boże współczucie potrzebującym
Felicjański Ośrodek Misyjny
Odsłonięcie tablicy
12 stycznia 2025 roku w Marysinie Wawerskim w Warszawie odbyła się uroczystość upamiętniająca Matkę Marię Symplicytę Nehring oraz siostry felicjanki, które w czasie II wojny światowej niosły pomoc potrzebującym. Organizatorem wydarzenia był warszawski oddział Instytutu Pamięci Narodowej we współpracy ze Zgromadzeniem Sióstr Felicjanek Wawer.
Poniższe fotografie: © Fot. Sławek Kasper (IPN)



